(0)

Tooted puuduvad

Saatmine Kinnitamiseks
Kokku: 0,00 €

Kassasse

Toode on edukalt lisatud ostukorvi

Reference: -

Bränd

 • Froddo on Horvaatia bränd. Froddo kasutab ainult keskkonnasõbralikke materjale. Froddo valmistab anatoomilisi jalanõusid, mis teevad lastel käimise kergeks ja mugavaks. Kõik jalanõud on kaalult kerged ning pehme sisetallaga, mis aitab laste jalgadel õigesti areneda.

 • Kaasaegsed Soome brändi veekindlad jalatsid lastele. Talvesaapad Kuoma on väga soojad ja väga mugavad. Kõik tooted on vastupidava amortiseeruva tallaga, mis "töötab" ka külmades talvistes oludes. Lisaks jalanõudel on eemaldatavad sisetallad ja helkurtriibud turvalisuse tõstmiseks.

 • Bebetom töötab edukalt lastejalatsite maailmaturul juba üle 10 aasta. Kaubamärgi jalatsite tootmisel kasutatakse ainult naturaalset nahka. Nende jalatsite oluliseks eeliseks on tugev kannaosa ja sisetallal olev jalavõlvi toestus, mis aitab ära hoida jalgade väsimist käimisel ja jooksmisel.

 • Minimen jalanõude eripära on see, et sandaalides ja vabaajajalatsites kasutatakse tugevat ja kõrget kannaosa ning sisetallas on jalavõlvi toestus. Need kaks omadust on kasulikud sellepärast, et nad vähendavad riski, et laps võib jala välja väänata. Elastiline ja laineline tald aitab kaasa terve sammu kujunemisel.

 • Peaaegu poole sajandi pikkune ajalugu, Canguro on muutunud Itaalia stiili sünonüümiks, üldtunnustatud bränd, kus traditsioon ja innovatsioon täiendavad üksteist. Hoolimata ülemaailmsest konkurentsist kasvab bränd edasi ja tänu oma võidu võtmele on alati teistest ees. Canguro lastejalatsid on tehtud erinevatest materjalidest ja valik lastejalatseid on suur. Canguro lastejalatsite kollektsioonist leiab midagi sobivat ka kõige nõudlikum klient.

 • Shagovita jalatsite tootmisel kasutatakse ainult naturaalset nahka. Shagovita jalanõud on anatoomilised ning tugeva kannaosaga, mis sobivad igapäevaseks käimiseks nii lasteaias kui ka õues. Shagovita jalanõud vähendavad jalgade väsimust ning teevad lapsel käimise kergeks ja mugavaks.

 • Disney on Itaalia bränd. Disney lastejalatsitel on kujutatud kõikide laste lemmikud ja kuulsad Disney tegelased. Disney lastejalatsid on tasukohase hinnaga, nii saavad kõik väikesed fännid kaasata oma lemmik tegelasi igapäeva tegevustesse.

 • Strollers on Soome bränd. Strollersi lastejalatsid on tehtud erinevatest materjalidest. Strollersi jalanõud sobivad igapäevaseks käimiseks nii lasteaias, koolis kui ka väljas. Strollersi brändi jalanõud on alati taskukohase hinnaga.

 • Eesti ettevõte, mis jätkab jalatsi valmistamise peretraditsioone aastast 1927. Tootmine asub Võru linna lähedal Kirumpääl, kus valmistatakse sandaale, toasusse ning laste- ja võimlemissusse. Tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat.

 • Eestis toodetud võimlemissussid. Sobivad sportimiseks, tantsimiseks või muud tüüpi sisetreeninguks. Tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat.

 • SOXO on laste, naiste ja meeste sokkide, susside ja imikute aksessuaaride juhtiv tootja. Tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale, pakkudes kõrgeima kvaliteediga tooteid. SOXO sokid ja sussid on pehmed, soojad ja mugavad.